'Geen explosieven gevonden in Den Bosch'

  dinsdag 09 februari 2010 | 13:17 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 09 februari 2010 | 13:29

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Gestrande reizigers wachten voor het station van Den Bosch. ANP

Gestrande reizigers wachten voor het station van Den Bosch. ANP

DEN BOSCH (ANP) - Er zijn dinsdag geen explosieven gevonden op het station in Den Bosch. Dat hebben betrouwbare bronnen aan het ANP bevestigd. Wel wordt voor de zekerheid nog een extra controle gedaan door de explosievenexperts.

Aan het begin van de middag werd de Explosieven Opruimings Dienst van Defensie ingezet. De trein was toen al doorzocht door bomexperts. Ook werd een speciale hond ingezet.

Burgemeester Ton Rombouts van Den Bosch meldde kort voor het middaguur nog dat ,,de situatie serieuzer was dan we in het eerste uur dachten''. Hij wilde daar toen niet over uitweiden.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Specials

Open Dagen