Hoogezander aangehouden voor mensenhandel

  zaterdag 13 maart 2010 | 11:15

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
GRONINGEN (ANP) - Het Regionale Uitbuitings- en Interventieteam (RUIT) van de regiopolitie Groningen heeft een 39-jarige inwoner van Hoogezand aangehouden op verdenking van mensenhandel. Uit onderzoek bleek dat hij twee Bulgaarse vrouwen heeft gedwongen tot prostitutie. Dat maakte de politie Groningen zaterdag bekend.

De vrouwen van 22 en 36 jaar moesten hun werkzaamheden uitvoeren in de raamprostitutiebuurt en de tippelzone van Groningen. Ze kregen van de verdachte drugs. Mede daardoor werden ze van hem afhankelijk. Ook konden ze zo langere werkdagen maken.

De verdachte werd op 12 januari van dit jaar na een lang onderzoek aangehouden in zijn woning. Bij huiszoeking werden verdovende middelen gevonden. Naast mensenhandel wordt hij ook verdacht van bedreiging, mishandeling en verkrachting. De man is een bekende van de politie. Hij is al eerder veroordeeld voor drugs- en mensenhandel. Hij zit nu nog vast.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Specials

Open Dagen