Volledig scherm

Indeling amateurvoetbal regio Eindhoven seizoen 2016-2017

EINDHOVEN - De KNVB heeft de competitieindeling voor het seizoen 2016-2017 bekendgemaakt. Geldrop is na net als twee seizoenen geleden in de Limburgs getinte eerste klasse D geplaatst en gaat daar De Valk gezelschap houden. Beerse Boys, Brabantia en Marvilde zijn in 1C ingedeeld.


Ook in de tweede klasse is er een scheiding tussen de clubs uit de regio Eindhoven. Best Vooruit, Nieuw Woensel, Oirschot Vooruit en Rhode spelen in 2F, terwijl EFC, Heeze, RKVVO, Rood Wit V en RPC in 2H uitkomen.
Acht is verhuisd naar de Kempische klasse 4H. Spoordonkse Boys is ook niet meer in 4G terug te vinden en mag het in 4E op gaan nemen tegen teams uit de regio Tilburg.

Indeling:

Tweede Divisie: UNA, AFC, Barendrecht, De Treffers, Excelsior Maassluis, GVVV, HHC Hardenberg, Katwijk, Koninklijke HFC, Kozakken Boys, FC Lienden, Spakenburg, TEC, VVSB, Jong AZ, Jong FC Twente, Jong Sparta Rotterdam, Jong Vitesse

Hoofdklasse B: Gestel, Nuenen, Blauw Geel'38, Chevremont, DESO, DHC, DOSKO, EHC, Gemert, Groene Ster, Halsteren, IFC, OSS'20, Quick, RKAVV, Vlissingen

1C: Beerse Boys, Brabantia, Marvilde, AWC, Baronie, Goes, HVCH, MOC'17, Moerse Boys, NEC, Nemelaer, RKTVV, 't Zand, TOP

1D: Geldrop, De Valk, Bekkerveld, Deurne, Meerssen, Minor, Schaesberg, Someren, SSS'18, Susteren, Venray, Volharding, Wittenhorst, ZSV

2F: Best Vooruit, Nieuw Woensel, Oirschot Vooruit, Rhode, Baardwijk, BVV, Emplina, Erp, EVVC, Heeswijk, Helvoirt, Prinses Irene, Schijndel, WSC

2H: EFC, Heeze, RKVVO, Rood Wit V, RPC, Blerick, Helmondia, IVO, Mierlo-Hout, NWC, Oranje Zwart Helmond, Venlosche Boys, Veritas, Wilhelmina'08

3B: Budel, ADVEO, Centrum Boys, DESM, DVO, FC Geleen Zuid, FC Oda, Laar, MMC Weert, RKVB, Neerbeek, Sittard, Spaubeek, HEBES

3D: Bergeijk, Bladella, Braakhuizen, Dommelen, FC Eindhoven, EMK, Nijnsel, PSV, Reusel Sport, SBC, Valkenswaard, Wilhelmina Boys, Wodan, Sparta'25

4E: Spoordonkse Boys, Audacia, EDN'56, Essche Boys, Gloria UC, GSBW, Jong Brabant, Oisterwijk, Riel, RKDSV, Olympus, Viola, Were Di

4E (Zuid II): FC Cranendonck, Maarheeze, BEVO, Brevendia, GKC, Helden, Leveroy, ONDO, Panningen, RKESV, RKMSV, RKSVN, RKSVO, SSE

4G (Zuid 2): DBS, Pusphaira, Unitas'59, Woenselse Boys, ASV'33, Bavos, Bruheze, Lierop, Mifano, MULO, MVC, Olympia Boys, SPV, Stiphout Vooruit

4G (Zuid1): Acht, BES, DVS, Hapert, HMVV, Hoogeloon, Hulsel, Netersel, De Raven, SDO'39, Steensel, Vessem, De Weebosch, ZSC

4I: Boskant, Avesteyn, BMC, Boxtel, DVG, Maliskamp, Mariahout, Keldonk, SCI, VOW, Vorstenbossche Boys, WEC, WHV

5D: Rood Wit'67, Altweerterheide, Boekoel, Crescentia, Eindse Boys, EMS, FC Maasgouw, Heythuysen, Horn, Neerkandia, RKSVV. Roggel, SVSH, SVVH

5E: De Bocht'80, Casteren, DEES, DOSKO'32, DOSL, Knegselse Boys, Riethoven, Sterksel, Terlo, Tivoli, Tongelre, Waalre, LSV

5F: Nederwetten, RKGSV, Ollandia, Boerdonk, ELI, Elsendorp, Fiducia, HVV Helmond, Irene, Milheezer Boys, RKPVV, Racing Boys, Brandevoort

Amateurvoetbal