Volledig scherm
© Thinkstock

Alle openbare gebouwen in Deurne onder de loep

DEURNE - De BelangenVereniging Gehandicapten Peelland (BVG) gaat binnenkort alle openbare gebouwen in de gemeente Deurne onderwerpen aan een keuring. Hoe toegankelijk zijn ze voor mensen met een lichamelijke beperking?

Samen met de organisatie Ongehinderd begon de BVG Peelland in 2015 al met een inspectie van scholen, kerken, voetbalkantines en dergelijke. Maar toen de subsidie voor dat project stopte, stopte ook het onderzoek. De BVG Peelland moet nu opnieuw beginnen, legt voorzitter Marian Bronstein uit, omdat de eerdere gegevens contractueel aan Ongehinderd toebehoren.

"Maar gelukkig wil de gemeente Deurne nu helpen", zegt Bronstein. "We hebben een begroting voor het onderzoek ingediend en die is goedgekeurd. En via de gemeente kunnen we misschien ook nog mensen krijgen die mee gaan keuren. We hopen snel te kunnen starten."

Deurne e.o.