Bart de Laat Prins Latenzo in Vessem

  vrijdag 13 januari 2012 | 23:56 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 14 januari 2012 | 18:01

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
VESSEM - Bart de Laat gaat dit jaar als Prins Latenzo alle Spekstruiven in Vessem voor in het carnavalsgedruis.

Op de eerste zittingsavond van de carnavalsvereniging vrijdagavond werd hij op spectaculaire wijze bekendgemaakt. De Laat is getrouwd, heeft twee zoontjes en in het dagelijks leven werkvoorbereider bij een installatiebedrijf.

Als adjudant fungeert Matzi zal Stijn. Verder kan hij een beroep doen op jeugdprins Mitchel van Riet en jeugdprinses Suzanne Kaanen. Alle hoogwaardigheidsbekleders kunnen zondag gefeliciteerd worden op de prinsenreceptie in de Gouden Leeuw vanaf 13.00 uur.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Kiek Carnaval

Doe mee met de fotowedstrijd 'Kiek Carnaval' en stuur uw carnavalskiek in. Klik hier voor meer informatie.