Carnavalstrend 2012: kort, korter, kortst

  dinsdag 07 februari 2012 | 20:27 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 07 februari 2012 | 21:53

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

Wat is de trend? Wat moeten we aan dit jaar? De carnavalsmode van dit jaar is erg minimalistisch. Waar de dames al weken bezig zijn met passen en proberen, gaan de heren voor het gemak.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
pas maar op want voor je het krijg je niet alleen een blaasonsteking erbij
bromsnor - 09-02-2012 | 18:51
Tuurlijk zijn er ook andere pakjes voor vrouwen. Die korte pakjes krijg je toch nooit 125 kilo in, en het moet voor iedereen leuk blijven...
ikkâh - 09-02-2012 | 10:40
hoe kottah hoe betah
Sniper - 09-02-2012 | 00:24
Gelukkig geef ik, als man totaal niks om carnaval, ben dan gewoon aan het werken, liefst zou ik op vakantie willen maarja dat lukt dus niet.
R - 08-02-2012 | 20:20
Ja marjan...
Niet iedereen wil er zo bij lopen.. Het zou wel eens leuk zijn als ze eens leuke originele pakjes in de winkels hangen ipv die korte jurkjes waar je alles in ziet zitten.. bah!
Het is niet voor niets dat ik mijn eigen pakjes in elkaar frutsel!
noor - 08-02-2012 | 20:02

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Kiek Carnaval

Doe mee met de fotowedstrijd 'Kiek Carnaval' en stuur uw carnavalskiek in. Klik hier voor meer informatie.