PlantLab opent vestiging in Eindhoven

  maandag 19 december 2011 | 13:59 | Laatst bijgewerkt op: maandag 19 december 2011 | 14:11

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Een komkommerplant groeit onder geconditioneerde omstandigheden bij PlantLab

Een komkommerplant groeit onder geconditioneerde omstandigheden bij PlantLab

DEN BOSCH - PlantLab, het Bossche bedrijf dat op een revolutionaire wijze planten, groenten en kruiden in klimaatkamers met led-verlichting kweekt, krijgt er in het eerste kwartaal van 2012 een vestiging in Eindhoven bij.

PlantLab vestigt Plant Paradise, zoals het wordt genoemd, in het Klokgebouw, op Strijp S, waar honderden jonge bedrijfjes zijn gevestigd op het gebied van design, techniek, marketing en software.

De Hogeschool HAS in Den Bosch, waar PlantLab het concept heeft ontwikkeld, blijft wel het planttechnisch en technisch onderzoek doen. PlantLab denkt in april of mei 2012 de eerste 200 dagverse gemengde salades op de markt te brengen van groenten die in de klimaatkamers zijn gekweekt.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

De paniek over de dalende huizenprijzen is zwaar overdreven

Geef uw uitgebreide mening

Twitterende redacteuren

Weblogs