Prijs voor DAF-manager

  vrijdag 18 maart 2011 | 15:41 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 18 maart 2011 | 20:48

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
EINDHOVEN - Joost van Dongen van DAF is verkozen tot maintenance manager van 2011. Hij moet die titel delen met Henk Linneman die werkt bij de NAM. De wedstrijd werd uitgeschreven door de Nederlandse Vereniging Doelmatig Onderhoud.
Van Dongen werkte aan verbeterprocessen in de onderhoudsafdelingen.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik heb nog aandelen van DAF 1. Mogelijk dat hij van het prijzengeld er een paar wil overnemen??
joost grasmaaiers - 24-03-2011 | 18:06
Hecht maar geen waarde aan zulke prijzen.
DAF heeft ooit de Koning Willem 1 prijs gewonnen als een van de best renderende bedrijven. Twee jaren later waren ze failliet.
Of een prijs voor de beste arbodienst, het regende klachten en ongelukken waren aan de orde van de dag. Een rapport concludeerde dat DAF zeer onveilig was.
Allemaal 'ons kent ons-verhalen', vaak worden stichtingen die zo'n prijs geven gesponsord door het bedrijfsleven.
Jan - 22-03-2011 | 12:07

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.