Door de neef van Oosterbosch werd geen verweer gevoerd, waardoor de uitspraak van de rechtbank is dat ruim 165.000 euro moet worden terugbetaald aan de faillissementsboedel van Easy Life.
De rechtszaak tegen de verdachten Wolbers, Oosterbosch, Rijnaard en Van de Vondervoort ligt overigens al maanden stil. Nog altijd wordt gezocht naar een manier om te achterhalen wie welke bedragen aan het bedrijf onttrokken heeft. Wolbers betwistte de afgelopen periode uitdrukkelijk geld van Easy Life gebruikt te hebben voor privé-doeleinden, de officier van justitie deelt die mening niet. Een rapport van de Belastingdienst bracht daarover nog geen duidelijkheid en gezocht wordt naar een onafhankelijke rekenaar.
Oosterbosch gaf eerder wel toe dat hij geld van Easy Life uitgaf aan privé-doeleinden.
Tegen de twee andere verdachten Van de Vondervoort en Rijnaard is respectievelijk 4 en 3,5 jaar cel geëist. De twee mannen wachten al sinds januari op een gerechtelijke uitspraak.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.




Sorteer reacties




















