'David Guetta weet alles samen te pakken'

Foto's
1
Afbeelding
David Guetta. Foto EPA

EINDHOVEN - David Guetta is zaterdag 14 juli de hoofdact op festival XO Live van Extrema op Aquabest. De gelauwerde Franse dj/producer heeft ervoor gezorgd dat dance - eindelijk - mainstream is geworden in de VS.

Dat heeft Guetta voor een groot deel te danken aan zijn samenwerkingen met hiphop- en r&b-sterren als Usher, Rihanna en Snoop Dogg. Zij domineerden jarenlang de Amerikaanse hitlijsten, maar Guetta sloeg met zijn poppy dancenummers een brug.

Het maakte hem onder meer tot meervoudig Grammy-winnaar, beste dj ter wereld (volgens de officieuze top 100 van het blad DJ Mag) en veelvuldig producer van nummer 1-hits over de hele wereld. Zoals 'I Gotta Feelin' (voor The Black Eyed Peas) en 'Without You' (met Usher).

Extrema-programmeur Bas Baetsen, die Guetta exclusief strikte voor een festivaloptreden in Nederland: "Hij weet in zijn radiohits alles samen te pakken: een goede opbouw, breaks op de juiste momenten, herkenbare melodieën en pakkende vocalen."


Eindhovens Dagblad, op dit artikel rust copyright.


Home / Extra / Muziek / 'David Guetta weet alles samen te pakken'