Werk aan HOV2-lijn ligt maanden voor op schema
- Foto's
- 1
EINDHOVEN - Het werk aan de HOV2-busbaan op de Eindhovense Sterrenlaan-Churchilllaan, dat vrijwel dagelijks files in de wijde omgeving veroorzaakt, ligt maar liefst drie maanden voor op schema.
Het werk, met name aan het nieuwe viaduct, verloopt sneller dan verwacht. Mogelijk kan het nieuwe deel van het HOV-tracé al in april 2013 worden opgeleverd in plaats van juli 2013, wat nu de planning is. Eind november zal de nieuwe rijbaan van de Sterrenlaan-Churchilllaan al grotendeels voor het autoverkeer beschikbaar zijn, zo is de verwachting. In de maanden daarna zal de nieuwe busbaan, aan de zuidzijde van de weg, worden aangelegd.
Een aantal grote werkzaamheden is vooruit geschoven. Het verkeer moet tijdens dit werk, in de komende weken, rekening houden met mogelijk extra overlast, aldus SRE en gemeente.