Buurtsuper ex-PVV'er Cor Bosman overvallen tijdens live interview

  vrijdag 20 januari 2012 | 18:31 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 21 januari 2012 | 18:10

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Carina Bosman, vrouw van Cor Bosman, in hun levensmiddelenzaak 't Kepels Winkelke in Roermond. Foto: ANP

Carina Bosman, vrouw van Cor Bosman, in hun levensmiddelenzaak 't Kepels Winkelke in Roermond. Foto: ANP

Foto: ANP

Foto: ANP

1/2
start playing the slideshow

ROERMOND - Onbekenden hebben vrijdagavond de buurtsuper van ex-PVV-Statenlid Cor Bosman aan de Kapellerlaan in Roermond overvallen. De overval was te horen op de regionale omroep L1, die juist op dat moment rechtstreeks een telefonisch interview met Bosman uitzond.

De politie bevestigde de overval.

Tijdens de uitzending was te horen, hoe Bosman het interview plotseling afbrak waarop geschreeuw en gevloek klonk en de verbinding wegviel. Volgens de politie ging het om twee daders die ervandoor gingen na een greep in de kassa. Niemand raakte gewond.

Kassa meegenomen
Volgens Bosman hebben de gemaskerde mannen de complete kassa meegenomen na zijn echtgenote met een pistool te hebben bedreigd. Bosman is hen nog nagerend, maar ze ontkwamen op een scooter.

Verband met uitspraak
Het is de vierde keer dat de winkel van Bosman overvallen is. Bosman zei niet uit te sluiten dat er een verband bestaat met de commotie rond zijn uitspraak over PvdA-Statenlid Selçuk Özturk. Hij noemde hem in een interne PVV-mail verstuurd begin 2011 een "stuk uitgekotst halalvlees van een Turks varken". Nadat dit eerder deze maand openbaar werd, zette de PVV hem uit Statenfractie.

Beluister het interview met L1.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
U schrijft: "Hij noemde hem in een interne PVV-mail een "stuk uitgekotst halalvlees van een Turks varken". Daarop werd hij uit de PVV-Statenfractie gezet." Het gebruik van het woord "Daarop" is onjuist en geeft de PVV-fractie onterechte credits. In tegendeel; hij werd pas de fractie uitgezet NADAT dit bekend was geworden. De tweede zin zou correct luiden met: "Nadat dit een jaar later bekend is geworden, werd hij pas ...." [[Redactie: u heeft gelijk, onder het mom van korte formulering gaat dit bericht kort door de bocht. Het is aangepast. Bedankt!]]
FairFrank - 21-01-2012 | 16:15
Klopt, diefstal is diefstal en een overval is een overval, maar dit zal niet dd eerste en niet de laatste keer zijn dat de PVV zich schulfldig maakt aan theater.
@peter - 21-01-2012 | 16:28
Goh! Toeval is ook te manipuleren!
Links - 21-01-2012 | 15:46
Wat een trieste reacties op een winkel echtpaar dat overvallen is. De heer en mevrouw Bosman zijn in hun winkel bestolen en dan vinden enkele tegen PVV'ers dat je ze mag beschuldigen van toneel. Op deze wijze ontstaat oit een dialoog. Ik ben geen PVV stemmer, geen fan van de heer Bosman echter hij heeft openlijk het boetekleed aangetrokken en is door de media voldoende gestraft.

Diefstal is diefstal, een overval is een overval en de daders moeten zo snel mogelijk worden gepakt en lang veroordeeld
peter - 21-01-2012 | 11:37
wat een toeval he tijdens een interview een overval er achteraan rennen en ze niet pakken.
nederland word wakker dit gelooft toch niemand .
wel zielig om zo ver te gaan voor medelijden en aandacht.
wat is de volgende stap een interview met de conclusie dat het moslims waren.
kom op mensen geen aandacht aan dit onmens
jan willem - 21-01-2012 | 11:01

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.


  • Aflossen is in
  • Mantelzorg kan best samengaan met werk
  • Geen bedenktijd bij online boeken