Frietverkoper dreigt overvallers met vet

  zaterdag 23 juli 2011 | 14:37 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 23 juli 2011 | 14:48

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

MECHELEN - De uitbater van een frietzaak in het Belgische Mechelen heeft vrijdag twee gewapende overvallers op de vlucht gejaagd door te dreigen kokend frituurvet over ze heen te gooien.

De overvallers, die pistolen en een gummiknuppel bij zich hadden, zetten het meteen op een lopen. De Mechelse politie heeft dat zaterdag bekendgemaakt. Een van de wapens werd later in de buurt teruggevonden.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Vet cool!
De Egel - 24-07-2011 | 10:49
Bravo!! Geweldige actie. Inderdaad een zeer goede raad!! Zorg dat je hete, kokend hete frituurvet klaar heb staan mocht je aangevallen worden!!
musje - 23-07-2011 | 22:45
Prima actie , met een verbrande kop maak je echt de vrouwtjes niet warm , alleen als gij in de spiegel kijkt vergeet gij nooit meer dat gij een frituur heeft proberen te beroven , en voor alle frituuruitbaters zet een pannekke met hete olie appart als legaal wapen tegen dit crapuul.
Hankie Pankie (Frituur) - 23-07-2011 | 15:38

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.