Moeder straft zoontje met hete saus

  woensdag 17 augustus 2011 | 22:42 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 17 augustus 2011 | 22:51

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

ANCHORAGE - Een vrouw in Alaska is aangeklaagd voor kindermishandeling omdat ze haar Russische adoptiezoontje als straf hete saus in zijn mond had gegoten. De zaak kwam aan het licht in een aflevering van het televisieprogramma Dr. Phil.

De vrouw, Jessica Beagley, strafte haar zoontje, omdat die zou hebben gelogen over de reden waarom hij op school op zijn kop had gekregen. Naast de hete saus dwong ze de jongen ook naakt onder een ijskoude douche te staan, zeiden aanklagers woensdag.

Trouwe kijkers van Dr. Phil belden de politie toen in het programma beelden werden getoond van Beagley op het moment dat zij haar zoontje strafte.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
en ook niet van mij :)
wtf (3) - 18-08-2011 | 11:39
zo iemand moeten ze gelijk dit kind afnemen. ze is niet capabel om een kind op te voeden. dit is kindermishandeling. is zij zelf ook zo opgevoed????????.
en is er een echtgenoot die dit ook toestaat.
wat komt er van dit kind terecht?
het moet niet gekker worden in deze wereld.

maria - 18-08-2011 | 10:26
Misselijkmakend filmpje.
Een andere moeder voor dat jongetje zou de beste oplossing zijn.
Deze lijkt veel op een kampbeul.

vd H. - 18-08-2011 | 10:25
Er valt niets mee te doen
onder de douch is geen bewijs want er is niets te zien.

De druppel tabasco gaat men niet dood van.
h
h - 18-08-2011 | 07:18
Tuurlijk nu heeft dr. Phil het gedaan:

Ik vind die hete saus nog niet het ergste het kan in mijn ogen echt niet, maar tvroeger werd onze mond gespoeld met zeep....

Maar die koude douche daarentegen is gewoon pure vernedering; Kind moet zich uitkleden, naakt onder de douche gaan staan terwijl zijn moeder de koude douche op hem richt.
En het ergste is dat het jongetje al weet wat hem te wachten staat!!!!
vraag ik me af: hoe vaak gebeurd het of is moeder wel consequent in de manier van straffen...

Typerend, om misselijk van te worden
GO - 18-08-2011 | 08:24

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.