Verkoop Parkwachters gestart

  maandag 30 mei 2011 | 13:33 | Laatst bijgewerkt op: maandag 30 mei 2011 | 14:37

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Een actuele artist impression van Parkwachters.

Een actuele artist impression van Parkwachters.

BEST - Wooninc. is gestart met de verkoop van het nieuwbouwplan Parkwachters Best.

De prijzen van de woningen variëren van 194.000 euro tot 289.500 euro. De grootte loopt uiteen van een 290m3 tot 650m3. De 61 koopwoningen en 36 huurappartementen liggen aan een bestaand park in het Noorden van Best, in de wijk Salderes. De woningen in Parkwachters zijn een ontwerp van De Architectenwerkgroep Tilburg (DAT).

Planning is dat dit najaar gestart wordt met de grondwerkzaamheden. Dit is afhankelijk van het verloop van de verkoop van de woningen. In het plan dient 70% van de woningen verkocht te zijn voordat gestart wordt met de bouw. Wooninc. verwacht ruim een jaar later de woningen in Parkwachters Best op te leveren.

Meer informatie over Parkwachters Best is te vinden op de website van het project.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.