Afgelopen jaar deden zo'n zeventienhonderd deelnemers mee aan de tocht, zo'n driehonderd minder dan voorgaande jaren.
De Klot wil de sfeer en de ambiance op straat tijdens 'het Reundje' niet kwijtraken en is naarstig op zoek naar oplossingen. Een daarvan is het stimuleren van de verkoop van de stempelkaart (á 2,50 euro) bij carnavalsvierders die het Reundje niet of slechts gedeeltelijk lopen. "Door de kaart te kopen, steunen ze ons financieel en kunnen we in de toekomst beter met de problemen omgaan."
De carnavalsvereniging beraadt zich nog op het eventueel starten van een loterij, of het verbinden van enkele voordelen aan de stempelkaart.
'Er was eens...' is het thema van het Reundje Klot dat op carnavalszondag om 12.00 uur van start gaat. Iedereen die het rondje uitloopt, ontvangt een onderscheiding. De deelnemers worden tussen 14.00 en 16.00 uur op de 'catwalk' op De Markt beoordeeld door een jury.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties


















