Drie woningen bij nieuwe MFA in Ommel

Auteur: door Irene van de Ven e-mail: i.vdven@ed.nl |   woensdag 01 februari 2012 | 22:33 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 02 februari 2012 | 07:44

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

OMMEL - Niets meer dan 2 rode vierkanten en een groene en blauwe strook. Het plan van de nieuwe multifunctionele accommodatie (MFA) in Ommel werd woensdagavond in zeer globale lijnen – in gekleurde vlekken – aan de inwoners van het dorp gepresenteerd.

De vlekken maakten niet heel veel duidelijk, maar wel dat er maximaal 3 woningen op de hoek van het terrein aan de Kluisstraat zullen verrijzen. Het bouwen van die woningen is noodzakelijk om de nieuwe MFA te kunnen bekostigen.

Het huidige gemeenschapshuis De Kluis is sterk verouderd en heeft allerlei gebreken. De gebruikers, onder andere de KBO, fanfare en toneelvereniging, zijn toe aan nieuwe ruimtes die meer mogelijkheden bieden. Dat de huur van de ruimtes voor sommige verenigingen zelfs bijna verdriedubbelt, accepteren ze allemaal. "Dat is een duidelijk signaal naar de raad en de commissie dat de Ommelse gemeenschap dit echt nodig heeft", vindt wethouder Jac Huijsmans.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ha mooi, Robin Hood in een nieuw jasje. Stelen van de rijke huizenkoper om er de biljartclub mee te sponsoren. Niks op tegen toch
Klaas Mulder - 02-02-2012 | 15:22

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.