3 PSV-stadions aan opslag in MOB-Deurne

  vrijdag 25 maart 2011 | 07:00 | Laatst bijgewerkt op: maandag 28 maart 2011 | 11:04

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Het MOB-complex vanuit de lucht. Foto: Ronald Otter.

Het MOB-complex vanuit de lucht. Foto: Ronald Otter.

EINDHOVEN - Handelshuis Edco in Eindhoven gaat 75 miljoen euro investeren in een van de grootste logistieke centra van Zuid-Nederland. Het PSV stadion in Eindhoven past er bijna drie keer in; het Eindhovense voetbalstadion is alleen hoger.

Op het voormalige MOB-complex (legeropslag) in Deurne komt een distributiecentrum van meer dan 450 meter lang, 265 meter breed en 16 meter hoog.

Edco (groothandel in onder meer huishoudelijke- en sportartikelen en auto-accessoires) wil zijn omzet de komende jaren opschroeven van ruim 200 miljoen euro nu naar 300 miljoen . Het mega-distributiecentrum krijgt 60 docks om vrachtwagens te laden en te lossen.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@Henk ooit gehoord van Denk werk !!
JK - 29-03-2011 | 00:02
@JK

.....En bewoners van Deurne vooral op de VVD blijven stemmen dan krijg je zandkastelen maar vooral gebakke lucht.....

Waar slaat dat nou weer op? VVD zit is 9 jaar niet meer aan het roer in Deurne... Volgens mij ben je de weg kwijt JK.
Henk - 28-03-2011 | 20:00
@piet verbakel Gelukkig geloof jij net zo min in sprookjes als ik. En bewoners van Deurne vooral op de VVD blijven stemmen dan krijg je zandkastelen maar vooral gebakke lucht...
JK - 27-03-2011 | 22:47
Omdat Driessens weg in kader van het Spoorzone project heeft de gemeente deurne tegen forse prijs een hele boel (bedrijfs)panden van hem tegen hoge prijs gekocht. het bedrijf was dan in staat praktisch al zijn activiteiten op het voormalige MOB-complex te concentreren.
De voormalige burgemeester en wethouder Kerkers hebben ons laten geloven dat dit een kostbare doch goede deal was voor de dorpsinwoners. Wij waren in het dorp verlost van de talloze vrachtauto's. Het was bekend dat gemeente Helmond helemaal niet genegen was het MOB-complex aan deurne te verkopen. Er circuleren stevige geruchten dat Deurne als tegemoetkoming een groot varkensbedrijf uit Helmond moest gaan huisvesten.
Daarnaast blijven de vrachtauto's nu door Deurne rijden.

Deelt de gemeente deurne mee in de winst op de grondtransactie van Driessens???
piet verbakel - 25-03-2011 | 10:08
Ja daar hoor je dan ineens niets meer over! Driessen zou op dat terrein komen..
Deurnenaar - 25-03-2011 | 12:23

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.