article
1.5851726
ASTEN - "Er was geschreeuw om me heen, veel hectiek. Nadat ik op een bankje was gezet zag ik ineens bloed over mijn handen heen stromen. Een vriend drukte toen al hard op de gapende wond in mijn hals. Dat deed zoveel pijn dat ik niet eens in de gaten had dat mijn oor er bijna af lag. Een collega heeft me toen rustig gehouden. Dat moest ook wel, want ik was woest op die jongens die me hadden geduwd."
20-jarige Jorin uit Someren-Eind: 'Ik ben nu getekend voor het leven'
http://www.ed.nl/regio/deurne-e-o/asten/20-jarige-jorin-uit-someren-eind-ik-ben-nu-getekend-voor-het-leven-1.5851726
2016-03-23T05:45:00+0000
http://www.ed.nl/polopoly_fs/1.5848027.1458596431!image/image-5848027.jpg
Asten,Mishandeling,hermes
Asten
Home / Regio / Deurne e.o. / Asten / 20-jarige Jorin uit Someren-Eind: 'Ik ben nu getekend voor het leven'

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Op 6 februari werden twee mannen mishandeld in de Prins Bernardstraat in Asten. Een van hen werd door het glas van een deur geduwd.
      Fotograaf

    Het leven van de 20-jarige Jorin Claessens uit Someren-Eind krijgt een bizarre wending tijdens carnavalszaterdag 6 februari van dit jaar.

    Hij viert carnaval in café Skippy in Asten. Rond de klok van 2.00 uur loopt hij naar het even verderop gelegen café Toff. Onderweg ziet hij dat zijn vrienden in een ruzie met enkele jongeren zijn verwikkeld omdat ze hen niet mogen passeren.

    Sussen
    'Haantjesgedrag' denkt Claessens die meteen probeert om de boel te sussen. Een van de herrieschoppers spuugt de Somerenaar hierop 'op een vernederende manier' in zijn gezicht. Claessens telt tot tien in zichzelf en loopt weg van de situatie. De beste optie.

    Amper twintig minuten later gaat de Somerenaar nog een stuk pizza eten bij restaurant Samos. Eenmaal buiten ziet hij opnieuw twee herrieschoppers uit de groep die eerder op de avond zijn vrienden lastig vielen. Nu hebben de jongeren het voorzien op een vriendin van Claessens. Opnieuw probeert Claessens de ruzie in de kiem te smoren, toch krijgt hij voor de tweede keer een fluim in zijn gezicht. Wederom loopt hij weg, maar dit keer wordt hij achtervolgd.

    Ineens wordt de Somerenaar hard geduwd en valt hij met zijn hoofd door een ruit van een voordeur. Van de minuten die dan volgen weet hij niets meer. Een black-out denkt hij. Pas vanaf het moment op het bankje beginnen weer wat flarden terug te komen.

    Lees het hele verhaal woensdag in het ED.