Arrestant na dode in Vaarle was zelf gewond

Foto's
1
Afbeelding
foto Bert Jansen

EINDHOVEN - De man die vastzit wegens betrokkenheid bij de gewelddadige dood van een man uit De Mortel was volgens de politie gewond toen hij werd aangehouden. Wat voor verwondingen de man had wil de politie niet zeggen, wel dat hij is geopereerd.

Hij hoefde niet in het ziekenhuis te blijven en zit nu in bewaring. Hij wordt donderdag voorgeleid.

De inwoner van De Mortel werd zondagochtend dood gevonden bij parkeerplaats Vaarle langs de A270. De politie kwam de verdachte al snel op het spoor. Zijn appartement in de Eindhovense wijk Urkhoven is zondag en maandag uitgebreid door de politie doorzocht. Daarbij kwam onder andere gevaarlijk vuurwerk tevoorschijn. Dat is opgehaald door de EOD. Ook de auto van de man, een kleine Seat, is weggesleept voor onderzoek.

Het slachtoffer (46) moest zaterdagnacht werken. Toen zijn gezin zondagmorgen merkte dat hij niet was thuisgekomen, is hij als vermist gemeld bij de politie.

Eindhovens Dagblad, op dit artikel rust copyright.


Home / Regio / Eindhoven / Arrestant na dode in Vaarle was zelf gewond