SON EN BREUGEL - Tussen de 1050 en 1550 woningen of meer moet Son en Breugel tot 2040 bouwen. Alleen dan kunnen ouderen gehuisvest en jongeren behouden voor of zelfs aangetrokken worden tot de gemeente.
Zo kunnen voorzieningen in stand gehouden worden en kan de gemeente de vergrijzing het hoofd bieden. Grootschalige woningbouw is moeilijk; locaties als Breugel-Zuid en 't Eind/De Kuilen liggen lastig. Dat zijn stellingen uit de notitie 'Toekomstvisie; Van beeld naar oordeel'.
Het stuk wordt besproken met inwoners op donderdag 26 januari in De Bongerd, Asteroïdenlaan in Breugel, maandag 30 januari in sporthal De Landing, Rooijseweg en donderdag 2 februari in de bibliotheek, Airbornestraat, aanvang 19.00 uur.
Bouwen kan volgens de notitie op de locaties aan het Wilhelminakanaal (Hiva-terrein), hoek De Bontstraat-Nieuwstraat, hoek Wilhelminalaan-Nieuwstraat en de Apollohal. Maar daarnaast komen ook locaties als de rand van Breugel-Zuid, Driehoek en bosgebied 't Harde Ven opnieuw aan de orde.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.




Sorteer reacties























