Bieb sleutelrol in Sonse verkiezingen

Auteur: door Diede Hoekstra |   donderdag 04 maart 2010 | 13:59 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 05 maart 2010 | 08:23

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

SON EN BREUGEL - De kiezers in Son en Breugel hebben gesproken. Als het aan de inwoners ligt gaan de lokale partijen de komende vier jaar de dienst uitmaken. Of de voor de hand liggende coalitie van Dorpsbelang en Dorpsvisie er ook daadwerkelijk komt, zal de komende weken duidelijk worden.



Andere coalities lijken op dit moment uitgesloten. Helemaal omdat de discussie rond de nieuwe bibliotheek waarschijnlijk een sleutelrol heeft gehad in de verkiezingsuitslag. Zowel de winnende als verliezende fracties onderkenden dat direct na de verkiezingen.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De lokale partijen in Son & Breugel wonnen de verkiezingen(met ruime meerderheid) omdat het "volk" wil dat er snel betere verkeersveiligheidsvoorzieningen worden getroffen, de nieuwbouw van een bibliotheek wordt teruggedraaid en nog vele andere maatregelen moeten worden getroffen om het dorp leefbaar te houden; o.a. in Breugel is er de komende jaren
wel het een en ander te doen.!
In het licht van het bovenstaande waren de GEMEENTE-RAADSVERKIEZINGEN een groot
succes !
Peter van Breugel - 04-03-2010 | 22:23

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Regio Eindhoven


Twitter