Son: winkeliers in centrum willen samenwerken

Auteur: door Anita Vliegenberg |   woensdag 01 september 2010 | 16:38 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 02 september 2010 | 08:52

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Kunst op het Kerkplein in Son en  Breugel.

Kunst op het Kerkplein in Son en Breugel.

SON EN BREUGEL - Het centrum van Son is te saai, er zijn parkeerproblemen en gevoelens van onveiligheid.

Dat blijkt uit een enquête die ondernemers voor de zomer hebben ingevuld.

Deze enquête is onderdeel van een onderzoek naar draagvlak voor centrummanagement in Son. De Kamer van Koophandel promoot deze vorm van samenwerken tussen ondernemers en gemeente om meer mensen naar het centrum te krijgen.

Roel Welten van de gemeente is bedrijvencontactfunctionaris: "82 procent van de ondernemers vindt dat er wel iets mag gebeuren in het centrum van Son."


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hoezo saai a.s zondag jaarmarkt zooooooooooooooooooo leuk!!!!
22 kappers maar voor een fototoestel en of knappe pasfoto moet je toch echt buiten de gemeente grens gaan zoeken.
beetje variatie in winkels is welkom hier vooral voor de jongere onder ons.
Piet
piet - 02-09-2010 | 12:22
Mensen die alleen rekening met zichzelf houden zijn er inderdaad ook... jammer, gemiste kans meneer of mevrouw M vd V
Gruitje - 02-09-2010 | 01:07
Parkeerproblemen ja, Saai ja, maar gevoelens van onveiligheid ??? Heb ik iets gemist de laatste 41 jaar ? Enige gevaar zijn die fietsers die op de stoep menen te rijden. Gewoon niet aan de kant gaan ze gaan maar lopen
M vd V - 01-09-2010 | 20:31

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Regio Eindhoven


Twitter

Specials