Leendenaar werkt op boot voor de zeer rijken der aarde

  zondag 14 augustus 2011 | 21:36 | Laatst bijgewerkt op: maandag 15 augustus 2011 | 08:34

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Arjan Scheepers in de 'cigar club' aan boord van The World

Arjan Scheepers in de 'cigar club' aan boord van The World

The World in de haven van Amsterdam.

The World in de haven van Amsterdam.

Het buitenzwembad van The World.

Het buitenzwembad van The World.

Eén van de appartementen van The World.

Eén van de appartementen van The World.

De fitnessruimte voor bewoners van The World.

De fitnessruimte voor bewoners van The World.

1/5
start playing the slideshow
AMSTERDAM - De 45-jarige Arjan Scheepers heeft een bijzondere baan: hij reist als hotelmanager op het zeer luxueuze schip The World de wereld rond.

The World is geen gewoon cruiseschip. Mensen huren er namelijk geen hutten of appartementen, maar kopen ze. De prijzen variëren van 1 tot 8 miljoen euro.

Aan boord kunnen ze gebruik maken van verschillende zwembaden, een spa en meerdere restaurants. Zes keer per jaar zwaaien sterrenkoks als gastchef de scepter in de keuken. Afgelopen week viel de eer nog te beurt aan Nico Boreas van Restaurant Boreas in Heeze. Hij voer mee van Hamburg naar Amsterdam.

Scheepers: "Je moet zeker 25 miljoen hebben om in te kunnen stromen." Want omdat de mensen eigenaars zijn, moeten ze ook de operationele kosten - van brandstof tot onderhoud - van het schip betalen. Die bedragen volgens Scheepers jaarlijks 60 miljoen dollar. Dat is gemiddeld 450.000 euro per jaar per appartement.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik dacht dat het artikel ging over de heer Scheepers. Deze man heeft zich in de Cruise business weten op te werken van kelner aan boord van een cruiseschip tot hotel manager. Een ware prestatie. De zure reacties van sommigen, die misschien niets beter te doen hebben, zijn volgens mij volkomen misplaatst.
J.P. Brantjes - 16-08-2011 | 11:30
ALS DEZE MAN ZO RIJK IS...................................................
LAAT HEM DE MENSEN IN AFRIKA EN DAT KAN HIJ BETER IN DE KRANT ZETTEN.

IK BEN NIET RIJK IN GELD MAAR WEL IN MIJN GEZONDHEID! DAT IS EN BEVALT ME GOED,BEN GELUKKIGER DAN HIJ.
Katy - 15-08-2011 | 14:43
Wat een azijnpissers die hier reageren. De reactie van Hannes is prima. Je kunt alleen maar leren van mensen die het beter doen dan jij en dat geld is er niet zomaar gekomen. Ondernemerschap wordt in Nederland gezien als misdaad, wanneer je een grotere auto durft te rijden dan een Passat.

Het feit dat het slecht gaat met de economie zit tussen de oren van de bang gemaakte consument en de visie die zij hebben gekregen van ondernemen.
Doe er zelf wat aan om aan je huidige bestaan kleur te geven in plaats op de bankte hangen en van je vol te zuigen met pessimisme dat de zoveelste RTL te melden heeft. Je bent wat je denkt.

De reactie van Janneman is helemaal uit den boze.
Bart - 15-08-2011 | 13:29
Leuk voor de poenerige types met veel geld maar zonder smaak en inspiratie
knakker - 15-08-2011 | 13:18
Ik zou met genoegen lezen wanneer dit schip gekaapt zou zijn bij Afrika.
De love boot van de profiteurs die de Wereldwijde crisis veroorzaakte waar de minder bedeelden voor kunnen opdraaien, maar daar zal je de PVVD niet over horen.
Janneman - 15-08-2011 | 12:10

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Regio Eindhoven


Twitter