Problemen herkenbaar voor Hermes

  zaterdag 07 februari 2009 | 09:16 | Laatst bijgewerkt op: maandag 09 februari 2009 | 22:19

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Busmaatschappij Hermes herkent de problemen met stapjongeren waarmee Arriva te kampen heeft.
Naar aanleiding van bedreigingen, vernielingen en geweld in de bus is Hermes jaren geleden in Eindhoven gestopt met haar nachtnet. De nachtbussen vervoerden de stappende jeugd destijds vanaf het Stratumseind naar diverse wijken van Eindhoven. "We hadden zelfs portiers van cafés ingezet om in de bus een oogje in het zeil te houden. Maar toen het geweld bleef aanhouden, hebben we er een punt achter gezet", aldus woordvoerder Fred Tilburgs van Hermes.

Volgens hem ziet het er niet naar uit dat hier op korte termijn verandering in komt.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hermes en Arriva hoeven in mijn ogen geen extra maatregelen te nemen.
De overheid moet gewoon eens hoger straffen.

en geen 'ge-thee-drink' meer en direct de schade betalen (zonder tussenkomst van verzekering van de ouders of de jongeren).
cees - 09-02-2009 | 22:19
Heel erg jammer deze berichten in de media. Vorig jaar mei hebben we een handtekeningenactie gehouden op Stratums-Eind. We hebben zelfs een nachtje gekampeerd op het Stadhuisplein om nachtbussen weer in Eindhoven te krijgen.

Tijdens onze actie hebben we ook aangegeven dat de gebruikers van de nachtbussen het succes kunnen maken of kraken.

Zoals ik nu de berichten lees, zijn de gebruikers hard op weg om het succes te kraken. Ook al zijn het nog geen nachtbussen (maar gewoon de laatste lijndienst van die dag.)
Menno Slaats - 07-02-2009 | 12:06

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.