Man betrapt met hennepafval

  dinsdag 09 maart 2010 | 14:12 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 11 maart 2010 | 08:01

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

EINDHOVEN - Een 23-jarige Eindhovenaar is maandagavond rond half negen op de Gentiaanweg betrapt met enkele grote zakken hennepafval.

Agenten hadden de zakken in zijn auto zien liggen en lieten hem stoppen. Hij had ook 2,5 gram hennep bij zich. Die zijn in beslag genomen. De man heeft een proces-verbaal gekregen.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Gelukkig weer een grote boef gegrepen. Wat zal die moeder uit Zierikzee zich nu tocg ineens weer veilig voelen.
ed - 11-03-2010 | 08:01
In de VS of de UK hadden ze er wel raad mee geweten, dan hadden ze zijn auto ook meteen even in beslag genomen omdat die bij een (waarschijnlijk)drugsdelict is gebruikt.
Peer - 10-03-2010 | 10:05
enkele grote zakken afval zal wel meer zijn als 2.5 gram hennep,en natuurlijk oppakken die handel,wat dacht je dan ??paar kruiwagentjes is toch ook weer een container vol,van mij mogen ze heel die wietzooi wel zo keihard aanpakken,het frusterende is nog als je een huurwoning hebt moet je eruit heb je een koopwoning hebt niet ,ook eruit afgelopen uit.
moet je kijken wat heel die zooi met zich mee brengt niks als ellende je eigen vrienden vertrouwen je nog niet meer.
slaats - 10-03-2010 | 08:06
Dat hij zijn rotzooi in zijn eigen groenbak doet!!!!!
Inplaats van in de bosjes
jan - 09-03-2010 | 17:47
Pfff.....2,5 gram....boeiend hoor! En wat afval, so what!
Hebben de wouten niks anders te doen?Agentjes,bonnetjes uitdelen levert je veel meer op, of ga boeven vangen!! Laat die kruiwagentjes toch met rust
Wietkunde... - 09-03-2010 | 16:40

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Specials