Definitief geen dancefeest op Lichtplein

  donderdag 11 maart 2010 | 17:09 | Laatst bijgewerkt op: zondag 14 maart 2010 | 15:05

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Het Lichtplein met koninginnedag. Archieffoto Freekje Groenemans

Het Lichtplein met koninginnedag. Archieffoto Freekje Groenemans

EINDHOVEN - Er gaat een definitieve streep door de dancefeesten op het Lichtplein en het Eindje tijdens Koninginnedag. De gemeente geeft de organisatie wel twee alternatieven: het Kennedyplein en de Kruisstraattunnel.



Een dancefeest aan het Lichtplein is volgens een raadsinformatiebrief niet mogelijk. Als de organisatie haar gang zou mogen gaan is de geluidsoverlast extreem. Maar volgens de organisatie kan ze zich niet aan de geluidsnorm houden, omdat dat stemmen van het publiek al boven de muziek zouden uitkomen.


De gemeente geeft nu als alternatief het plein aan de voet van de Kennedytoren, bij het station. Het feest aan het Eindje kan verplaatst worden naar de fietstunnel in het verlengde vande Kruisstraat onder de Fellenoord door.


Op het Lichtplein wordt wel gefeest, maar dan op muziek uit de zestiger en zeventiger jaren.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Definitief geen dancefeest op Lichtplein... laat me niet lachen
Er staat nu gewoon 80& 90's geprogrgammeerd.. ook DANCE dus... of beter gezegd... lauwe 13-in-een-dozijn commerciele house uit het amsterdamse.

Echt een walgelijke vertoning van de gemeente om op deze manier de Eindhovense 'underground' organisaties een loer te draaien.


http://partyflock.nl/party/178151:Floorfillerz.html
Relph - 12-04-2010 | 21:28
"Op het Lichtplein wordt wel gefeest, maar dan op muziek uit de zestiger en zeventiger jaren."

De gemeentelijke bestuurders wilden het lichtplein dus gewoon gebruiken voor een feestje dat meer in hun straatje ligt!
O.N. Tevreden - 02-04-2010 | 07:48
dat worden dus illegale feesten, overvolle locaties, en zodra de politie wilt ingrijpen omdat het te druk is worden dat rellen, en dan gaat alles naar de klote.

lang leven de verpaupering van Nederland met dank aan het CDA beleid


RAVE EN LAAT RAVEN!!
Fredje - 22-03-2010 | 16:36
Nu ben ik ook de mening toegedaan dat het de laatste jaren in Eindhoven teveel van hetzelfde is geworden, maar de "oplossingen" die er nu liggen stinken aan alle kanten;

* Niet komen met verhalen over geluidsoverlast en er vervolgens gewoon een ander feest geven dat net zo goed geluidsoverlat oplevert? Of horen de buurtbewoners in de flats bij het Lichtplein liever 70-ties dan techno?

* Waarom niet de ballen gehad om ALLES op de schop te doen en te heroverwegen?
Wegen de financiele belangen van Extrema (DE grootverdiener op 30 april) zo zwaar? Heeft Extrema zo lopen lobbyen dat niet zij, maar de wat kleinere organisaties de dupe zijn?
En dit terwijl Extrema niet eens eindhovens is..

Hoort konginnedag niet de dag te zijn van de kleine initiatieven? van de spontane feestjes?
Waarom niet alle pleinen ieder jaar weer opnieuw verloten zodat eenieder een gelijke kans heeft iets te organsieren?
Anne - 14-03-2010 | 15:05
Toch denk ik dat er een heel groot feest gehouden word op koninginnedag...ergens
eric - 12-03-2010 | 20:19

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Specials