Weer stroom in Meerhoven

  woensdag 02 februari 2011 | 14:59 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 03 februari 2011 | 08:49

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Graafwerkzaamheden voor het herstellen van de stroom in Meerhoven. Foto: Bert Jansen.

Graafwerkzaamheden voor het herstellen van de stroom in Meerhoven. Foto: Bert Jansen.

 Foto: Bert Jansen

Foto: Bert Jansen

1/5
start playing the slideshow

EINDHOVEN - Na ruim zeven uur is woensdagavond omstreeks 20.20 uur de grote stroomstoring in de Eindhovense wijk Meerhoven verholpen. Sinds 12.55 uur woensdagmiddag zat een groot gedeelte van Meerhoven zonder stroom. Ook was de stadsverwarming uitgevallen.

Volgens netbeheerder Endinet zou de overlast tot zeker 20.00 uur duren. Twntig minuten later dan voorspeld was er weer stroom in de uitbreidingswijk.

Bij een grondboring in de buurt van de straat Grasrijk werd een kabel vernield.

Door de storing zijn 3100 aansluitingen gedupeerd. Eindhoven Airport valt net buiten het getroffen gebied.

In de buurt leidt de stroomstoring tot verbroedering. Zo werd aan de Grasrijk een vuurkorf aangestoken, waar buurtbewoners samenkwamen. Een van hen: 'Zo heeft de blackout ook een voordeel: we houden de omgeving in de gaten. Bovendien, bij het vuur is het een stuk warmer, aangezien ook de stadsverwarming is uitgevallen."


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik sluit me helemaal aan bij Carla.
Marloes, jij zeurt niet over hoe je je geld terug kan krijgen, of dat het koud en donker is, nee, jij maakt er gewoon het beste van. Toppie hoor!!!
En Robert vond het volgens mij ook best gezellig!
Mensen neem daar nou eens een voorbeeld aan! En neem nou eens iets zoals het is!
Het zal niet altijd fijn zijn zonder stroom, daar ben ik het mee eens, maar als je alles wat positiever benaderd, kom je veeeeeeeeel verder!!
Colinda - 03-02-2011 | 08:32
@ Robert, inderdaad wij zaten in Veldhoven ook zonder stroom! Best gezellig al die kaarsjes in de straat haha
Vos Veldhoven - 03-02-2011 | 10:20
Stroom gelukkig weer terug, in Waterrijk vandaag nog steeds geen stadsverwarming. Vanochtend koud huis en een ijskoude douche...

Hopelijk is dit ook snel opgelost!
Monique - 03-02-2011 | 09:01
Wat een leuke mensen wonen er in Meerhoven, was weer een gezellig avondje daar aan de Grasperk, moest vaker gebeuren, vuurkorfje erbij, erg spontaan
Robbert - 03-02-2011 | 07:32
Marloes volgens mij ben jij een geweldig mens.
Zo als jij reageert,heerlijk geen gezeur.
Gr Carla
carla - 02-02-2011 | 22:35

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.