Stichting Detz Art sluit deuren op Strijp S

Auteur: EINDHOVEN |   maandag 05 september 2011 | 16:21 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 06 september 2011 | 09:46

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

EINDHOVEN – De Eindhovense stichting Detz Art heeft al haar activiteiten stopgezet. De huur van de kantoor- en atelierruimtes aan de Torenallee in Strijp S, waar de stichting sinds december 2010 gevestigd was, is inmiddels opgezegd.

Zie ook:

Detz Art, een initiatief van Eindhovenaar Walter Hoeijmans, heeft als doel mensen met een arbeidsbeperking en/of uitkering te begeleiden op weg naar loonvormend werk.

Tot nu toe hebben vier kunstenaars zich door de stichting laten helpen. Hun werk kreeg een plekje op de website van Detz Art en is tentoongesteld bij modezaak G&G Special Sizes in Tilburg. "Meer exposities zijn er niet geweest", vertelt Hoeijmans.

Wat Detz Art vooral parten speelde, was dat zij geen garanties kon geven over het percentage deelnemende kunstenaars dat daarna weer aan het arbeidsproces zou kunnen deelnemen.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Zou Strijp S dus toch een luchtwielerbaan zijn ?
Driekus - 05-09-2011 | 19:27

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.