Dunanttunnel eindelijk gerepareerd
- Foto's
- 1
HELMOND - Het slechte wegdek in de Henri Dunanttunnel in Helmond wordt gerepareerd. Dat gebeurt in vier weekenden in augustus en september.
De gemeente voert nog een juridische strijd met een aannemer die volgens de gemeente in 2007 verkeerde materialen heeft gebruikt, waardoor voortdurend problemen ontstaan in de tunnel.
De gemeente had in april vorig jaar al besloten om niet langer te wachten, maar ze nam vervolgens uitgebreid de tijd om aangedragen oplossingen te laten toetsen. Aannemer Rasenberg uit Eindhoven heeft nu de opdracht gekregen om de reparaties uit te voeren.
In augustus en september gaat de tunnel vier weekenden dicht van vrijdagavond 19.00 uur tot maandagochtend 06.30. Tijdens die afsluitingen gaat de aannemer de voegen herstellen die door krimp en uitzetting bulten en gaten op het wegdek veroorzaken.
>> Lees maandag meer in het ED