Man uit auto geduwd bij diefstal gsm

  zaterdag 28 januari 2012 | 12:37 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 28 januari 2012 | 12:43

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

HELMOND - Een 27-jarige Helmonder is vrijdagavond beroofd van zijn telefoon en hij werd vervolgens uit een langzaam rijdende auto geduwd. Dat gebeurde rond 21.30 uur op de Straakvense Bosdijk ter hoogte van de Van Weerden Poelmanstraat in zijn woonplaats.

De man wilde zijn mobiele telefoon verkopen aan twee mannen. Hij had een afspraak met hen gemaakt en stapte in de zwarte Volvo stationwagen van het duo. In de auto pakten de mannen de telefoon van hem af en duwden de man uit de auto. Het slachtoffer raakte hierbij gewond aan zijn hand.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Op zo'n manier iets verkopen is om dit soort situaties vragen
Ray - 29-01-2012 | 12:49
jankert
smietje - 29-01-2012 | 11:33
Wat ik allemaal lees in het ED van de laatste dagen over de samenleving in NL: ik zou nog niet naar NL terug willen verhuizen , al kreeg ik er goud voor,
kwakkie uit finland - 28-01-2012 | 21:48

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.