Helmonder overleden bij ongeval

zaterdag 06 februari 2010 | 12:35 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 09 februari 2010 | 14:18

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Hulpverleners bij de plek waar de auto in het water lag. Foto Bert Jansen

Hulpverleners bij de plek waar de auto in het water lag. Foto Bert Jansen

Hulpverleners bij de plek waar de auto in het water lag. Foto Bert Jansen

Hulpverleners bij de plek waar de auto in het water lag. Foto Bert Jansen

Hulpverleners bij de plek waar de auto in het water lag. Foto Bert Jansen

Hulpverleners bij de plek waar de auto in het water lag. Foto Bert Jansen

1/3
start playing the slideshow

HELMOND - Een 46-jarige Helmonder is zaterdagmorgen overleden, nadat hij op de Rivierensingel in zijn woonplaats met zijn auto in de Zuid-Willemsvaart terecht was gekomen. Het ongeval gebeurde rond half tien.


De brandweer was zeer snel ter plaatse. De man leefde dan ook nog, toen de brandweer hem uit zijn auto haalde. Hij is ter plekke gereanimeerd en naar het ziekenhuis vervoerd. Daar is hij later in de ochtend overleden.


De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend. Een deel van de Rivierensingel was gedurende de ochtend afgesloten voor het verkeer, in verband met het uit het water takelen van de auto van het slachtoffer.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik wens familie en vrienden heel veel sterkte toe!
Angelique - 09-02-2010 | 15:29
Namens de familie iedereen dank voor de steun.
Rene - 08-02-2010 | 21:22
Jan, het zou wel raar staan als je langs het kanaal of elk ander water hekken laat plaatsen. je kunt nl overal onwel worden, dus die hekken is onzin.
wens de familie heel veel sterkte in deze tijd, het is verschrikkelijk.
jan - 08-02-2010 | 12:04
Wordt het niet tijd om hekwerk te plaatsen langs deze weg?
jan - 08-02-2010 | 10:09
Heel veel sterkte voor de nabestaanden.
toos - 07-02-2010 | 20:00

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 500 tekens), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10.Reacties of citaten daaruit mogen worden gebruikt in de papieren krant.


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Specials