Man krijgt geen ijsje en vernielt ruit cafetaria

  donderdag 11 augustus 2011 | 16:54 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 12 augustus 2011 | 07:50

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

HELMOND - Een 24-jarige man uit Helmond is woensdagavond rond 21.20 uur aangehouden wegens het ingooien van een ruit van cafetaria Boemerang aan de 3e Haagstraat in zijn woonplaats. De man zou eerder op de avond boos zijn geworden omdat geen gehoor werd gegeven aan zijn verzoek hem een gratis ijsje te verstrekken.

De Helmonder vertrok daarop, maar kwam later terug en gooide een steen door het raam van de cafetaria. De gealarmeerde politie kon de man snel aanhouden. Hij is vervolgens meegenomen naar het bureau voor verder onderzoek. Daar bleek dat hij nog diverse boetes open had staan en werd ingesloten.

Het bewuste cafetaria is veelvuldig doelwit geweest van vandalisme.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
kinderachtig
pip - 13-08-2011 | 14:52
laat die mensen gewoon hun vak uitvoeren
joyce - 13-08-2011 | 14:06
Ik ben zelf getuige geweest van incident en ik wil graag reageren op de vooroordelen hieronder. De dader is van nederlandse kom af en niet van marokkaanse kom af zoals hier onder vermeld. Ik vind het echt jammer dat hier snel over word gesproken.
Xing Lang - 13-08-2011 | 00:19
@Luwke

Het gevaar bij gewelddadige films en spellen komt door gebrek aan context. Daar zijn de ouders voor, om onderscheid tussen fictie en realiteit duidelijk te maken. En waar grenzen liggen.

Jouw uitspraken getuigen van een gebrek aan inzicht. Je roept maar wat.
Kris - 12-08-2011 | 14:09
@luwke;

Nee sorry, daar ga ik niet in mee.

Er wordt al meer dan honderd jaar films gemaakt met veel geweld, tegenwoordig veel spellen met veel geweld. Maar je mag dit soort gedrag daar niet op afschuiven.

Het gaat hier om opvoeding en normbesef dat je van thuis en de 'normale' maatschappij mee moet krijgen. Die kerel weet heel goed dat hij fout is of is mentaal niet in orde.

Maar geef het niet de schuld van TV en spelletjes!
Bas - 12-08-2011 | 11:52

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.