BLADEL - Twee weken vakantie en slecht weer buiten. Het is de perfecte combinatie voor familiepark Dippie Doe en speelboerderij De Hooiberg in Bladel. Honderden kinderen raken er dagelijks dankbaar hun energie kwijt terwijl hun ouders 'rustig' een krant proberen te lezen.
Of het mogelijk is om een afspraak te maken voor een reportage? "Nou, dat kan wel, maar dan wel het liefst 's ochtends. In de middag is het echt te druk", vertelt bedrijfsleider Laurens Vogels (25) van speelboerderij De Hooiberg in Bladel aan de telefoon. Het is lastig om hem goed te verstaan omdat op de achtergrond kinderen enthousiast krijsen.
De oude varkensstal van de familie Meijer aan de Bredasebaan is in 1999 omgetoverd tot speelboerderij voor kinderen tot twaalf jaar.
Bij binnenkomst valt vooral de herrie op. Vele hoge kinderstemmen kirren van plezier. De zilte lucht komt je tegemoet als de deuren van de speelboerderij opengaan. Het is meteen duidelijk: hier wordt hard gespeeld.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.




Sorteer reacties























