Avond over dolfijntherapie in Wintelre

  vrijdag 13 januari 2012 | 13:19 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 28 maart 2012 | 11:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Guus Verploegen geniet zichtbaar van de dolfijntherapie die hij onderging in Curaçao.

Guus Verploegen geniet zichtbaar van de dolfijntherapie die hij onderging in Curaçao.

WINTELRE - Wie meer wil weten over dolfijntherapie, kan dinsdag 17 januari om 20.00 uur terecht in De Rosdoek in Wintelre.
Dan tonen de oprichter en voorzitter van de Stichting Tess enkele filmpjes en leggen ze uit wat Tess kan betekenen voor de doelgroep.

Die bestaat uit kinderen met het syndroom van Down, autisme of een andere al dan niet aangeboren verstandelijke en/of motorische beperking. De dolfijntherapie levert een aanvulling op de dagelijkse ontwikkeling van deze kinderen en zorgt voor een hogere kwaliteit van leven voor hen en hun ouders.

De avond is op touw gezet door de KVO Wintelre in samenwerking met de Stichting Steunpunt Gezondheidszorg Kempenland. De toegang is gratis.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Is het nieuwe 'Vrouw Moeder Kind-centrum' van het MMC een verantwoorde investering?

Geef uw uitgebreide mening

ZorgBlog

Onze Ouderen

Zorgkalender