Begin werkzaamheden Wilhelminalaan Vessem

  maandag 26 september 2011 | 10:54 | Laatst bijgewerkt op: maandag 26 september 2011 | 11:03

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

VESSEM - Als het weer het toelaat gaan de werkzaamheden aan de Wilhelminalaan meteen na Vessem kermis op 5 oktober beginnen. Dit zorgt tot juni 2012 vooral voor doorgaand verkeer voor overlast, want voor bewoners en bedrijven worden voorzieningen getroffen.

Het gehele riool wordt vervangen door twee rioolbuizen zodat het regenwater apart kan worden afgevoerd. Er komen nieuwe gebakken stenen in de weg, enkele bomen worden vervangen en voetpaden worden beter toegankelijk gemaakt. De eerste twee weken wordt ook de Jan Smuldersstraat afgesloten om het nieuwe riool op het bestaande aan te sluiten. Tot begin december is aannemer Maasdonk bezig tot aan de Molenwiek, waarna het werk opschuift naar het Heike. De landmeetkundige dienst zal de perceelsgrenzen uitzetten en grond door particulieren in gebruik dient vrijgemaakt te worden. Afval kan normaal aan de weg worden gezet, want de aannemer zorgt dat het op een door de ophaaldienst bereikbare plaats komt. Het verkeer door Vessem richting Middelbeers wordt omgeleid via de Ellenbroek en vanaf Wintelre via de Oostelbeersedijk. Lokaal verkeer moet omrijden, zeker wanneer er op de kruising met de Braak gewerkt wordt.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.