Duo met bibigun en coke opgepakt

  zaterdag 11 februari 2012 | 17:01 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 11 februari 2012 | 17:03

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
NUENEN - Op de Bart de Ligtstraat in Nuenen heeft de politie vrijdagavond twee mannen aangehouden, omdat zij een bibigun en cocaïne bij zich hadden. De twee werden gesignaleerd, rijdend in een auto, door surveillerende agenten.
Toen de 23-jarige automobilist uit Helmond uitstapte, zagen de agenten een vuurwapen naast zijn stoel liggen.

De twee werden aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Bij fouillering bleek dat de bijrijder, een 18-jarige Nuenenaar, ruim 60 zakjes wit poeder bij zich had, vermoedelijk cocaïne. De drugs en het nepwapen zijn in beslag genomen, de twee verdachten na verhoor met een proces-verbaal heengezonden.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Juist, een BB-Gun (want zo heet dat, niet 'bibi') http://nl.wikipedia.org/wiki/Airsoft
Andrew - 12-02-2012 | 19:54
bijna goed....

een BiBi-gun of BB-gun is een gas- of veerdruk wapen waarmee kleine kunststof of metalen balletjes afgevuurd kunnen worden.
Sjefke - 12-02-2012 | 18:06
Een bibigun is een nepvuurwapen.
Internetredactie ED - 12-02-2012 | 09:23
redactie ed wat is in godsnaam een BIBIGUN?Is dat een baby speelgoed revolver of iets anders onbekends?
pistolenpaultje - 12-02-2012 | 05:17

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.