IJsbaan Nuenen maandag 10 uur open

  zaterdag 19 december 2009 | 16:35 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 15 januari 2010 | 17:28

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Voorbereidingen voor de mega-ijsbaan in Nuenen. foto René Manders

Voorbereidingen voor de mega-ijsbaan in Nuenen. foto René Manders

NUENEN - De mega-ijsbaan in Nuenen aan de Broekdijk bij de molen, opent maandagmorgen om 10 uur. Dat durft ijsmeester Toon de Rooij zaterdagmiddag wel met zekerheid te zeggen. De Nuenense vereniging van oud-carnavalsprinsen heeft het ijsbaanproject op poten gezet. Op het terrein van hovenier Fons Linders, die ook lid is van de club.



Aanvankelijk was de teleurstelling groot toen de baan voor het weekend nog niet schaatsklaar bleek. Maar nu heerst optimisme alom. "We zijn blij dat de kinderen de kerstvakantie maandag kunnen beginnen met lekker schaatsen ", zegt De Rooij.

Nuenen krijgt met de ijsbaan een bijzondere attractie. Dagelijks -zolang het kan- gratis schaatsen van 10 tot 22 uur, vanaf 14 uur glühwein aan de bar, live-muziek en lekkere versnaperingen.

Zaterdagmiddag heeft de Nuenense brandweer een laagje vers water op de baan gespoten voor de finishing touch.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Fiasco?
Een bietje geduld en dan hedde wa.
Vanaf afgelopen zaterdag was ie open en ja het was TOP.
Maar ja, dan hedde van die sukkels die dat niet inzien en dan plots
ook niks meer op het forum zetten.
Beetje respect voor de mensen die het gerealiseerd hebben.
Ze zijn goed voorde dag gekomen, en BAS...........zonder sneeuw. (sukkel).
Bart - 15-01-2010 | 17:28
hallo!!!!!

Wordt er nog iets gedaan aan die ijsbaan? Overdag -5 's nachts -10 of is dat nog niet koud genoeg kom op zeg sneeuw eraf water erover en schaatsen maar.
Of plaats even een update of de site met meer informatie over hoe verder...
bas - 04-01-2010 | 11:15
Jammer, jammer, jammer!!!
Mocht er hulp nodig zijn dan graag een mailtje!!! Het is zo'n leuk initiatief! Zou er graag binnenkort kunnen schaatsen. Succes en tot snel!
Dorette
Dorette - 23-12-2009 | 18:31
en is ie nu woensdag open ofniet
Jorre - 22-12-2009 | 19:11
Is het nu echt zo moeilijk om die sneeuw van dat ijs af te vegen kom op zeg!!!
Het was toch al lang bekend dat t zondag zou gaan sneeuwen.
Hou dan je mond dicht over t openen van de baan.
bas - 22-12-2009 | 09:08

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.