Vervolg Iers Sessie Festival Nuenen

Foto Google Maps Fotograaf: googlemaps

NUENEN - De organisatie van Het Iers Sessie Festival Nuenen wil haar bezoekers liever binnen dan buiten hebben.

De tweede editie van het festival wordt dan ook niet in de zomer gehouden, maar in november. Vorig jaar vond het evenement nog in september plaats. "Ierse, akoestische muziek, hoort binnen met een intieme sfeer. Met winterweer moeten bezoekers wel naar binnen'', aldus organisator Kees van de Sande.

Belangrijk voor Van de Sande is dat het festival, net als vorig jaar, gratis toegankelijk is: "Eigenlijk blijft dit de grote verrassing voor bezoekers. Mensen moeten gratis kunnen genieten van livemuziek."

Liefhebbers van Ierse muziek kunnen dit jaar in Nuenen bij 5 verschillende kroegen aan 't Park terecht. Daarnaast zijn er slow- en zangsessies bij Dorpsboerderij Weverkeshof en is er een avondprogramma bij Het Klooster gepland.

Van de Sande maakt enthousiast bekend dat twee grote namen zijn toegevoegd aan het programma. De Vlaamse gitarist Philip Masure en de Utrechtse trekharmonicaspeler Dave Munnely maken hun opwachting op zondag 4 november in Nuenen.

Eindhovens Dagblad, op dit artikel rust copyright.


Home / Regio / Nuenen / Vervolg Iers Sessie Festival Nuenen