3 gewonden na schietpartij Valkenswaard

Foto's
5
Afbeelding
Foto Bert Jansen

VALKENSWAARD - Na een schietpartij op een besloten feest zondagavond bij café Ditisit in Valkenswaard hebben zich drie mensen in het ziekenhuis gemeld met schotwonden. Het gaat om twee mannen van 22 jaar en een man van 32 jaar.

Laatstgenoemde komt uit Hamont-Achel (B). Een van de 22-jarigen komt uit Eindhoven; de woonplaats van de andere man is onbekend. Een van de 22-jarigen is geraakt in zijn been; de twee andere mannen in het bovenlichaam. De politie heeft 20 rechercheurs op de zaak gezet.

Een aantal personen kwam rond 23.30 uur het café binnen waarna er werd geschoten, aldus de politie. Er waren ongeveer 60 mensen aanwezig. Zij ontvluchtten het café. De schutters zijn gevlucht in een grijze personenauto. Merk en kenteken zijn bij de politie onbekend. Ook is onduidelijk wat de aanleiding van de schietpartij is. Er zijn nog geen verdachten aangehouden. De N69 vanuit België richting het centrum van Valkenswaard was tot ongeveer 11.30 uur afgesloten voor alle verkeer. Het politieonderzoek in het café is nog steeds gaande.
Eindhovens Dagblad, op dit artikel rust copyright.


Media

  • Afbeelding
    Beschrijving
    Foto Bert Jansen
  • Afbeelding
    Beschrijving
    Politiewagens bij de afzetting rond het café Ditisit in Valkenswaard. Foto Bert Jansen
  • Afbeelding
    Beschrijving
    Foto Bert Jansen
  • Afbeelding
    Beschrijving
    Foto Bert Jansen
  • Afbeelding
    Beschrijving
    De Luikerweg is maandagochtend ter hoogte van het kruispunt met de Dommelseweg afgesloten voor sporenonderzoek. Foto Bert Jansen

Home / Regio / Valkenswaard / 3 gewonden na schietpartij Valkenswaard