Valkenswaard naar rechter voor Botax-geld

  vrijdag 28 mei 2010 | 20:55

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
VALKENSWAARD - De gemeente Valkenswaard stapt naar de rechter om haar geld van taxibedrijf Botax terug te krijgen.

Het gaat om het bedrag van 237.000 euro dat de gemeente in de periode van augustus 2005 tot maart 2009 te veel aan het Valkenswaardse bedrijf heeft betaald voor het uitvoeren van het leerlingenvervoer.

Volgens de gemeente weigert Botax ondanks herhaalde brieven en aanmaningen om het geld terug te betalen. Het college van burgemeester en wethouders heeft daarom onderzocht wat er verder nog aan stappen mogelijk zijn. De gang naar de rechter lijkt het college nu dus de beste weg.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De ambtenaar die de rekeningen had moeten controleren heeft jaren zitten slapen of andere dingen zitten doen zoals in bedrijfstijd b.v. dit zitten lezen, maar ja hij zal niet de enige zijn. Dag gemeenschapsgeld de burger zal het wel weer ophoesten.
Appie - 03-06-2010 | 20:48
Nou beste Kees, weet niet hoe u er over denkt maar als een werknemr in mijn bedrijf zo onzorgvuldig werkt dan krijgt hij/zij haar c4. Dus ECHT wel van toepassing. Wieberen die handel.
Joske - 03-06-2010 | 20:48
@ Joske

Een C4 is een type auto, of een Belgisch ontslag formulier!
Beide dus niet van toepassing op dit item…….
Kees - 02-06-2010 | 07:53
@S: dan lijkt me dit een uitgelezen kans voor het college om te laten zien dat zij, in tegenstelling tot het vorige college, wel gewoon doen wat de rechter zegt (als deze tenminste besluit dat Botax gewoon moet betalen). Hoewel onze forumvriend "kritische burger" beslist verwacht dat "Botax-boy" de zaakjes wel zal regelen voor zijn Botaxvrinden.
Mij lijkt overigens dat bij het onderzoek naar de mogelijkheden beslist de kredietwaardigheid van Botax is getoetst. Anders zal een advocaat je doorgaans niet de gang naar de rechter aanraden.
Martijn - 29-05-2010 | 13:25
Al eerder ging de gemeente naar de rechter en zelfs tot aan uitspraken van De Raad van state.
Maar vervolgens deden ze met die uitspraken niets!?
Ze moeten zich vooraf inderdaad afvragen is er wat te halen en als dat het geval is gaan we dat dan ook doen.
Anders wordt het meer een schijnproces en valt iedereen er achteraf weer overheen.
S - 29-05-2010 | 09:29

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Twitter

Wat vindt u van de proef met de verrruimde sluitingstijden voor de Valkenswaardse horeca?

Lees het artikel en geef een uitgebreide reactie