Hennepkwekerij in uitgebrand huis

  maandag 15 maart 2010 | 14:57 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 08 april 2010 | 18:10

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

VELDHOVEN - Agenten hebben de 24-jarige Veldhovense bewoner van het uitgebrande appartement aan de Heuvel in Zeelst zondagavond opgepakt. Dat heeft een woordvoerder maandag bekend gemaakt.



Op de zolder bleek een hennepkwekerij te zijn gemaakt. De bewoner is vervolgens rond 20.15 uur aangehouden. Hij is in verzekering gesteld voor verder onderzoek.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik vind dat het niks uit maakt als je huis afbrand en er boven een kwekerij is .Of het daardoor komt of niet je hebt gewoon zoiets niet te doen, dus hoeft voor mij de verzekering niets uit te keren.
Hij zal al wel veel verdiend hebben.
En anders zet hij maar een paar sinaasappel kistjes binnen.
jan - 23-03-2010 | 09:47
Het zou inderdaad van de zotten zijn, als voor een brand, die mogelijk ontstaan is door de hennepkwekerij de maatschappij moet opdraaien. Overigens is uit het artikel niet af te leiden of de brand ook door de hennepkwekerij-installatie is ontstaan of mogelijk door een ander iets.
MJ - 18-03-2010 | 08:44
die kwekkerijen moeten snel opgedoekt worden allemaal rotzooi


ik hoop dat deze persoon voor allekosten mag opdraaien
annoniem - 17-03-2010 | 21:40

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Specials

Open Dagen