Cult & Tumult profiteert van onverwacht zonnige zaterdag
VELDHOVEN - Het is zowaar terrasweer deze zaterdagmiddag bij Cult&Tumult in Veldhoven. Veel fraaier dan is voorspeld. Met wat extra kleding tegen de soms frisse westenwind kunnen de bezoekers van het muziek- en theaterfestival in hartje Veldhoven daardoor extra genieten van de sfeer.
Na de middag ontstaat - mede door winkelend publiek - al snel een gezellige drukte rond de optredens op de verschillende festivallocaties en in de winkelstraten. In de tent op het Meiveld is het zelfs volop dringen geblazen bij de muziekoptredens.
Dat de bibliotheek dit keer tot half vier ook de uitleen openhoudt, naast de besloten voorstellingen en andere activiteiten in het kader van het festival, is te merken. Een uur voor sluitingstijd heeft medewerkster Carina van Uden al 1.030 bezoekers geteld. En die komen niet allemáal voor de wijnproeverij die een supermarkt in het gebouw houdt.
Media
-
-
- Beschrijving
- Het ED-paviljoen heeft een plekje op Cult en Tumult in Veldhoven.
-
-
- Beschrijving
- DJ Braille draait op het hoofdpodium waar zich steeds meer publiek verzamelt in afwachting van het optreden van Di-rect. Het plein staat al bijna vol. Mensen staan in de rij bij de bonnenverkoop voor de drank- en snackkraampjes.
-
- Beschrijving
- Memphis Maniacs op het hoofdpodium bij Cult & Tumult in Veldhoven.
-
- Beschrijving
- Tijdens Cult en Tumult kun je je op 'Montmartre' laten tekenen.
-
- Beschrijving
- Een bjzondere dienaar houdt zich op in de winkelstraten van Veldhoven.
-
- Beschrijving
- Er kan ook wijn geproefd worden tijdens Cult en Tumult.
-
-
-
-
-
- Beschrijving
- Foto Jacco Hagoort
-
- Beschrijving
- Foto Jacco Hagoort
-
- Beschrijving
- The Inner Soul Band