Geen nieuwe maatregelen op de Hertgang

Foto's
1
Afbeelding

VELDHOVEN - Er zijn geen extra verkeersmaatregelen nodig op de route De Dom-Hertgang. Uit nieuw onderzoek is gebleken dat er niet meer ongevallen gebeuren dan op vergelijkbare andere gebiedsontsluitingswegen in Veldhoven.

Bovendien houden automobilisten zich redelijk goed aan de maximum snelheid van vijftig kilometer per uur.

Het onderzoek werd gehouden naar aanleiding van klachten van bewoners. Er is te veel verkeer, de weg is moeilijk over te steken en er wordt te hard gereden vinden zij. De route ligt midden in Heikant-De Kelen, zodat oversteken van De Dom of de Hertgang vaak nodig is om scholen en winkels te bereiken.

Eerder werd al onder meer een rotonde aangelegd en werd een knipperlichtinstallatie geplaatst bij de oversteek met het Heikantsepad.

Eindhovens Dagblad, op dit artikel rust copyright.


Home / Regio / Veldhoven / Geen nieuwe maatregelen op de Hertgang