Bekijk hier filmpjes van de teams!

  zondag 15 mei 2011 | 17:59 | Laatst bijgewerkt op: zondag 15 mei 2011 | 18:13

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

In dit artikel verzamelen de Zjonnies alle ingestuurde filmpjes van de zestien teams die gaan strijden om de welbegeerde Zjonnies Cup. Inmiddels hebben ze drie teams die ze kunnen presenteren in bewegend beeld. Het zou mooi zijn als hier straks zestien filmpjes zouden staan! Dus teams en fans: heb je filmmateriaal, zet het op Youtube en stuur de link naar de Zjonnies.






DOSL-5: Lees hier meer over de prestaties en al het commentaar van de fans.

Valkenswaard-6: Lees hier meer over de prestaties en al het commentaar van de fans

Racing Boys: Lees hier meer over de prestaties en al het commentaar van de fans
De Racing Boys zijn gecoacht door de Zjonnies.

>>Filmpje insturen? Graag! Zet het filmpje op Youtube en e-mail de link naar de Zjonnies.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
heey

waar blijven die andere filmpjes ?
of zitten die andere teams alleen maar in de kroeg en hebben geen tijd op een filmpje te maken :P?
koen - 24-05-2011 | 11:46

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

EDtv