Olympisch kampioen Bernard naar Swim Cup

  donderdag 11 maart 2010 | 15:31

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
AMSTERDAM (ANP) - Olympisch kampioen en Europees recordhouder 100 meter vrije slag Alain Bernard is toegevoegd aan het deelnemersveld van de Swim Cup, van 25 tot en met 28 maart in het Amsterdamse Sloterparkbad.

Ruim tweehonderd buitenlandse zwemmers uit meer dan dertig landen hebben zich ingeschreven voor het Nederlandse zwemevenement. De organisatie meldde eerder al de deelname van de Serviër Milorad Cavic, wereldkampioen 50 meter vlinderslag.

Bij de vrouwen is Sarah Sjöström de blikvanger. De Zweedse is heersend Europees- en wereldkampioene op de 100 meter vlinderslag en houdster van het wereldrecord op deze afstand.

De volledige Nederlandse top doet mee in Amsterdam, want de wedstrijden gelden als laatste kwalificatiemogelijkheid voor de EK in Boedapest in augustus.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Louis van Gaal is van harte welkom als trainer van PSV

Laat hier uw uitgebreide reactie achter

Weblog

Weblog

Vak N