Manchester United mag hoop houden op titel

  zaterdag 17 april 2010 | 16:20

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft zichzelf een goede dienst bewezen door uit bij stadgenoot Manchester City met 0-1 te winnen. Hierdoor blijft de hoop op het landskampioenschap voor de ploeg van Alex Ferguson nog altijd levend.

ManU, met Edwin van der Sar in het doel, leek lang op een gelijkspel af te stevenen tegen het team van Nigel de Jong. Het duurde tot ver in de blessuretijd voordat de kleine Paul Scholes met het hoofd de voorzet van Patrick Evra inkopte. De Jong was op dat moment al gewisseld.

De wedstrijd tussen de nummer twee (United) en vier (City) van de Premier League had het venijn in de staart zitten. Voor het doelpunt van Scholes had City in de slotfase met Wayne Bridge en Patrick Viera goede kansen op een doelpunt.

Door de overwinning op City heeft Manchester United nog een punt minder dan Chelsea, met een wedstrijd meer gespeeld. De ploeg van Carlo Ancelotti komt later op de dag in actie tegen Tottenham Hotspur.

City staat na de nederlaag op de vierde plek. Tottenham Hotspur kan City op de ranglijst voorbij, mocht het van Chelsea winnen.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Louis van Gaal is van harte welkom als trainer van PSV

Laat hier uw uitgebreide reactie achter

Weblog

Weblog

Vak N