Juul Franssen kon helemaal niks meer

Auteur: door Anneke Liebrand e-mail: a.liebrand@ed.nl |   woensdag 08 september 2010 | 15:02 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 09 september 2010 | 10:17

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Juul Franssen concentreert zich tijdens het NK van vorig jaar in Rotterdam. archieffoto Frank de Roo

Juul Franssen concentreert zich tijdens het NK van vorig jaar in Rotterdam. archieffoto Frank de Roo

HELMOND - Judoka Juul Franssen (20) uit Helmond maakt zaterdag in Tokio haar WK-debuut.

Vlekkeloos verliep de voorbereiding op haar eerste wereldkampioenschap bij de senioren niet. "Ik kon helemaal niks meer."

Na een opvallend EK in april raakte neo-senior Juul Franssen fors geblesseerd aan haar stuitje. WK-deelname kwam in gevaar. Dankzij inventief knutselwerk van haar coach Eddie van de Pol judoot de benjamin van de Nederlandse selectie zaterdag in Tokio toch haar eerste WK bij de senioren.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Juul en Eddie,

Heel veel succes. Ik zal de wekker (03.00 uur, ned. tijd, eerste wedstrijden) zetten op 11 september a.s. om de wedstrijd(en) Live te kunnen zien. Spannend zal het zeker zijn. En mocht het allemaal lukken dan zit ik zeker op 11 september vanaf 10.30 uur (Nederlandse tijd) voor mijn computer om naar het finalewedstrijden te kijken in jouw categorie - 57 kg.. En als het goed is kunnen we 's avonds bij het NOS Sportjournaal de TV Beelden bekijken. Er is namelijk ook een NOS ploeg meegereisd naar Japan om verslag te brengen over de 12 Nederlandse judoka's die geselecteerd zijn voor dit belangrijke WK.
Angelique Raaijmakers-vd Pol - 08-09-2010 | 16:17

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Louis van Gaal is van harte welkom als trainer van PSV

Laat hier uw uitgebreide reactie achter

Weblog

Weblog

Vak N