DOSL keert terug naar vierde klasse

  maandag 13 juni 2011 | 18:32 | Laatst bijgewerkt op: maandag 13 juni 2011 | 18:34

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Feest bij het promoverende DOSL. foto Jurriaan Balke

Feest bij het promoverende DOSL. foto Jurriaan Balke

VELDHOVEN - DOSL keert na één jaar afwezigheid terug in de vierde klasse.
De ploeg uit Leende trok in de extra promotiewedstrijd tegen DEES in de verlenging met 3-2 aan het langste eind. Invaller Martin Beenders maakte het winnende doelpunt. DOSL en DEES waren in de nacompetitie eigenlijk al uitgeschakeld voor promotie, maar kregen vervolgens te horen dat ze in een onderling herkansingsduel mochten strijden om een opengevallen plaats in de vierde klasse. De wedstrijd vond plaats op sportpark De Korze in Veldhoven. Bij DOSL ontbrak aanvoerder Marcel van Otterdijk, die reeds op vakantie is in Bali. DEES miste drie vaste krachten: Rob Stroosma, René van Eijk en Ruud Moeskops.

DOSL was de betere ploeg en kwam drie keer op voorsprong. In de 29e minuut kopte Stef Vaesen de 1-0 binnen. Op slag van rust kwam DEES langszij. Teun van Hest gaf een afgemeten voorzet en Sander van Roy kopte raak, 1-1. In de 76e minuut bracht Tijl Beelen na een combinatie met Tim Jaspers de score op 2-1. Dat leek de beslissing, maar in de 90e minuut belandde de bal op de stip na een ongelukkige handsbal van DOSL-verdediger Rick Dommels. Sander van Roy verzilverde de strafschop, 2-2.

Daardoor volgde een verlenging. In de 101e minuut viel de winnende 3-2. Martin Beenders zette zelf de actie op en uit zijn voorzet had Stef Vaessen de bal voor het inkoppen. Hij kreeg het leder echter verkeerd op zijn hoofd, waarna het speeltuig weer voor de voeten van Beenders belandde. Die liet met een droog schot doelman Bram Senders kansloos. DEES was niet meer bij machte om zich weer terug te vechten. In de slotfase moest DEES-spits Paul van den Berk nog van het veld na zijn tweede gele kaart.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
VAN HARTE GEFELICITEERD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joris Nijpels
Joris Nijpels - 13-06-2011 | 19:09

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Twitter