article
1.6156590
HELMOND - De KNVB heeft de competitieindeling voor het seizoen 2016-2017 bekendgemaakt.
Indeling amateurvoetbal regio Helmond seizoen 2016-2017
HELMOND - De KNVB heeft de competitieindeling voor het seizoen 2016-2017 bekendgemaakt.
http://www.ed.nl/sport/amateurvoetbal/indeling-amateurvoetbal-regio-helmond-seizoen-2016-2017-1.6156590
2016-07-01T07:58:00+0000
http://www.ed.nl/polopoly_fs/1.5910413.1462284638!image/image-5910413.JPG
Helmond,Voetbal-amateur
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Indeling amateurvoetbal regio Helmond seizoen 2016-2017

Indeling amateurvoetbal regio Helmond seizoen 2016-2017

Foto's
1
Reacties
Reageer
    HELMOND - De KNVB heeft de competitieindeling voor het seizoen 2016-2017 bekendgemaakt.
    Hoofdklasse B

    Blauw Geel’38/JUMBO
    Chevremont
    DESO/van der Horst
    DHC
    DOSKO
    EHC/Heuts
    Gemert
    Gestel
    Groene Ster
    Halsteren
    IFC
    Nuenen
    OSS’20
    Quick
    RKAVV
    Vlissingen


    1e Klasse D Zuid II

    Bekkerveld
    De Valk
    Deurne
    Geldrop
    RKSV Minor
    Someren
    Sportclub Susteren
    SSS’18
    SV Meerssen
    SV Venray
    VV Schaesberg
    Volharding
    Wittenhorst
    ZSV


    2e Klasse H

    Blerick
    EFC
    IVO
    Mierlo Hout
    NWC
    Oranje Zwart

    RKSV Heeze
    RKVVO
    Rood Wit V
    RPC
    SC Helmondia
    Venlosche Boys
    Veritas
    Wilhelmina’08

    3e Klasse C

    Baarlo
    Excellent
    GFC’33
    HBSV
    Haelen
    Liessel
    Merefeldia
    MVC’19
    Rood Wit’62
    SJVV

    Sparta’18
    Sportclub Irene
    Sportclub Leeuwen
    Stormvogels’28


    3e Klasse D

    Avanti’31
    Berghem Sport
    Boekel Sport
    DAW
    Den Dungen
    DSC
    FC Uden
    Handel
    Margriet
    Nooit Gedacht
    Nulandia
    St. Michielsgestel
    Venhorst
    Volkel

    3e Klasse D Zuid I

    Bergeijk
    Bladella
    Braakhuizen
    Dommelen
    EMK
    FC Eindhoven Av
    Nijnsel/TVE Reclame
    PSV Av
    Reusel Sport/Faes Gr
    SBC
    Sparta’25
    SV Valkenswaard
    Wilhelmina Boys
    WODAN


    4e Klasse E

    BEVO
    Brevendia
    FC Cranendonck
    Helden
    SV Leveroy
    Maarheeze
    ONDO
    Panningen
    RKESV
    RKMSV
    RKSVN
    RKSVO
    SSE
    VV GKC


    4e Klasse G

    ASV’33
    Bavos
    Bruheze

    DBS
    Lierop
    Mifano
    MULO
    MVC
    Olympia Boys

    Pusphaira
    SPV
    Stiphout Vooruit

    Unitas’59
    Woenselse Boys
     
    4e Klasse I

    Avesteyn
    BMC
    Boskant
    Boxtel
    DVG
    Maliskamp
    Mariahout
    RKVV Keldonk
    SCI/FLYNTH
    Vorstenbossche Boys
    VOW
    WEC
    WHV


    5e Klasse D

    Altweerterheide
    Boekoel
    Crescentia
    Eindse Boys
    EMS
    FC Maasgouw
    Heythuysen
    Horn
    Neerkandia
    RKSVV
    Roggel
    Rood Wit’67/Nyrstar
    SVSH
    SVVH

    5e Klasse E

    America
    Sv Egchel
    Grashoek
    Hegelsom
    Helenaveen
    Vv Kessel
    Koningslust
    Kronenberg
    Reuver
    RKDSO
    Sv Lottum
    Sporting S.T.
    VCH


    5e Klasse F

    Boerdonk
    ELI
    Elsendorp
    Fiducia
    HVV Helmond

    Irene
    Milheezer Boys
    Nederwetten
    Ollandia
    Racing Boys
    RKGSV
    RKPVV
    SV Brandevoort